HJ ATV6 اتوبوسی مخصوص آفرود از چین

با گشتن در وب‌سایت‌های خرید آنلاین همچون علی‌بابا می‌توانید اشیای گوناگونی را پیدا کنید. پیش از آنکه گشت‌وگذاری در بزرگ‌ترین وب‌سایت خرید آنلاین چینی داشته باشید بهتر است نام HJ ATV6 را جست‌وجو کنید. این نام شاید برای شما آشنا نباشد زیرا هوبی هائوجینگ یک برند چینی است که تخصص اصلی‌اش تولید اتوبوس می‌باشد اما این شرکت برخی هیولاهای عجیب را نیز ساخته است.

ATV6 احتمالاً نام خود را از یک خودروی همه‌جارو با ۶ چرخ گرفته اما باید گفت این خودرو بسیار بزرگ‌تر از ATV هایی است که معمولاً می‌بینیم. این اتوبوس اساساً محصولی آفرود و روباز است که طول ۸.۸ متری داشته و از لاستیک‌های ۱.۴ متری سود می‌برد! توضیحات علی‌بابا نشان می‌دهد این اتوبوس ۶ چرخ به‌صورت ۴ چرخ نیز در دسترس بوده و به نوعی شبیه رابطه بین نسخه‌های ۴ و ۶ چرخ مرسدس G63 و G550 می‌باشد.

البته اشاره‌ای به اکسل‌های پرتالی که در آفرودرهای مرسدس بکار رفته نشده اما یکی از تصاویر نشان دهنده‌ی ستاره سه پر روی جلوپنجره پانامریکاناست که خب این خود کاملاً گویای وضعیت اتوبوس یاد شده است!

این اتوبوس عظیم‌الجثه دارای پیشرانه کامینز ۸.۹ لیتری بوده هرچند در وب‌سایت علی‌بابا نام این پیشرانه به‌طور خنده‌داری اشتباه نوشته شده است. این نیروگاه قدرت ۲۶۰ اسب بخاری داشته هرچند گشتاور آن مشخص نیست. البته گشتاور این پیشرانه در وب‌سایت خود کامینز ۱۵۵۰ نیوتون متر ذکر شده است.

اتوبوس ۲۳ نفره یاد شده قیمت ۱۱۰ هزار دلاری داشته و برای تحویل آن باید حدود یک ماه صبر کنید. اگر مبلغ پرداختی مساله ای نیست و در حال برنامه‌ریزی برای یک عروسی متفاوت با حدود ۵۰۰ مهمان هستید خرید حداقل ۲۰ دستگاه از این اتوبوس‌های آفرود را توصیه می‌کنیم زیرا در این صورت قیمت اتوبوس‌ها به ۸۶ هزار دلار کاهش خواهد یافت. HJ ATV6 گارانتی ۲ ساله داشته و به نظر می‌رسد سقف نیز به عنوان یک آپشن در دسترس می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *