تیزر فست بک الکتریکی و جدید لینک اند کو DC1E

لینک اند کو تیزری از محصول فست بک و جدید خود را منتشر کرد. این خودرو قرار است ۲۶ سپتامبر در نمایشگاه پکن رونمایی شود.

لینک اند کو که در تملک جیلی قرار دارد در سال‌های اخیر برخی محصولات جدید را معرفی کرده و قرار است این مدل فست بک جزو جذاب‌ترین آن‌ها باشد. این خودرو فعلاً با کد DC1E شناخته شده و از زبان طراحی ویژه لینک اند کو سود می‌برد. پیش از این چنین طراحی‌ای را در سدان ۰۳ و شاسی بلندهای ۰۱ و ۰۲ دیده‌ایم.

نمای جلوی DC1E دارای چراغ‌های کوچک با دیلایت های LED عمودی است. در تصویر منتشر شده همچنین دستگیره‌های درب پاپ آپ و درب‌های بدون فریم دیده می‌شوند. در بخش عقب نیز چراغ‌های LED، نوار نورانی و اسپویلر سقف کوچکی نصب شده است. البته موضوع مهم درباره این خودرو به طراحی آن مربوط نمی‌شود بلکه قوای محرکه الکتریکی اهمیت بیشتری دارد.

گفته می‌شود DC1E با باتری ۱۰۰ کیلووات عرضه شده و به‌صورت دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ محرک در دسترس خواهد بود. مدل دیفرانسیل عقب روی شعاع حرکتی زیاد تمرکز خواهد کرد و احتمالاً برد ۷۲۵ کیلومتری خواهد داشت. مدل چهار چرخ محرک نیز شاید برد حدود ۶۳۵ کیلومتری داشته باشد.

زیرساخت این محصول جدید لینک اند کو معماری ماژولار الکتریک جدیدی خواهد بود که ظاهراً در محصولات آتی جیلی، ولوو و پولستار بکار خواهد رفت. DC1E همچنین از بسته دستیار راننده خودران سطح ۳ سود خواهد برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *