آغاز فروش مدل۹۸ محصولات مدیران‌خودرو با سود مشارکت

با هدف ایجاد شرایط مناسب و فرصت خرید آسانتر برای کلیه هموطنان، شرکت مدیران خودرو شرایط فروش و تحویل ۶۰ روزه محصولات دو برند MVM و CHERY را با تخصیص سود مشارکت مهیا کرده است.

به گزارش بلاغ،بر این اساس در محصولات برند  MVM با پیش پرداخت ۴۰ درصدی، ام وی ام ایکس۲۲ در شش تیپ مختلف دنده ایی و اتوماتیک با پیش پرداخت های  حداقل ۵۲ میلیون تومان و حداکثر تا ۶۳ میلیون تومان، ایکس۳۳ اِس با پیش پرداخت ۷۳ میلیون تومانی و خودروی ۳۱۵ اسپورت اکسلنت  نیز با پیش پرداخت‌ ۴۳ میلیونی برای ثبت نام در دسترس خواهند بود. همچنین برای رفاه حال مشتریان مدل ۹۷ خودروی ۳۱۵، با ۱۰ درصد تخفیف در اختیار آنان قرار گرفته است.

برای برند چری نیز کلیه محصولات با پیش پرداخت ۵۰ درصدی قابل ارائه می باشند. آریزو ۵ توربو با پیش پرداخت ۹۵ میلیون تومان، تیگو ۵ در دو تیپ با پیش پرداخت های ۱۱۶ و ۱۲۲ میلیون تومانی و تیگو ۷ در دو تیپ با پیش پرداخت های ۱۶۸ و ۱۷۸ میلیون تومانی برای ثبت نام در دسترس خواهند بود.

سود مشارکت در کلیه مدل ها ۱۳ درصد تعیین شده است. کلیه خودرو ها بصورت قیمت قطعی زمان ثبت نام و تحویل ۶۰ روزه در کلیه نمایندگی های سراسر ایران قابل ثبت نام خواهند بود. علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی مدیران خودرو و چری به آدرس هایwww.mvmco.ir و www.cheryco.ir مراجعه نمایند.

منبع: اقتصاد آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *