بلاگ

دسته بندی ها: بلاگ

به زودی خودروهای چینی افزایش قیمت تجربه خواهند کرد

یک کارشناس بازار خودرو به این موضوع اشاره دارد که محصولات چینی فعال در بازار کشور به دلیل عدم بازگشایی اعتبارات بانکی، با کمبود قطعه مواجه بوده و همین موضوع باعث شده است تا تولید آنان بیشتر از ۵۰ درصد کاهش داشته باشد.

دسته بندی ها: بلاگ

لینک اند کو یکی از جدیدترین برندهای چینی است که وارد صحنه شده و محصولات متفاوت آن توجهات را به خود جلب کرده‌اند. اصلی‌ترین برگ برنده‌ی این شرکت همکاری با ولوو است که تکنولوژی اروپایی را در خدمت این شرکت چینی گذاشته است.

دسته بندی ها: بلاگ

سام کاویانی: سال‌ها پیش در مطلبی با سرتیتر «نگاهی دوباره به یک کپی جنجالی چینی» که به قلم نگارنده درج شد، به مقایسه خودروی لندویند X7 با نسخه اصل آن یعنی رنجروور ایووک پرداخته شد؛ اما ازآنجایی‌که این خودرو اخیراً با پلاک آزمایشی در خیابان‌های تهران روئیت شده، مجدداً نگاهی مختصر به آن می‌اندازیم.

دسته بندی ها: بلاگ

خروج رنو و پژو از ایران و بازگشت تحریم‌های صنعت خودروسازی، بازار را برای محصلات چینی به ویژه برندهایی که در حال مونتاژ در داخل بودند، مناسب‌تر از قبل کرد. اما رقابت همچنان بین شرکای دولتی و خصوصی چینی‌ها در ایران باقی ماند. رقابتی که بین کرمان موتور و مدیران خودرو با ایران خودرو و سایپا شکل گرفته است.

دسته بندی ها: بلاگ

با وجود بازگشت تحریم‌ها در سال 1397 خودروسازان چینی در میانه دو راهی رفتن و ماندن به چالش کشیده شدند و تعدادی از آن‌ها شریک ایرانی خود را رها کردند و برخی دیگر در ایران به ادامه تولید امیدوار ماندند و تلاش کردند تا سهم بیش‌تری از بازار را در آینده از آن خود کنند.

دسته بندی ها: بلاگ

گروه خودروسازی گوانگ ژو چین (گک موتورز) برنامه‌های خود برای ورود به بازار خودروی آمریکا را تعویق انداخت.

اتونیوز گزارش داده گک موتورز در نظر داشت محصولات خود را از اوایل سال 2020 در آمریکا عرضه کند اما این برنامه‌ها به خاطر جنگ تجاری موجود بین دو کشور آمریکا و چین به تعویق افتاده است.

دسته بندی ها: بلاگ

بسته نبض بازار امروز بررسی نرخ تمامی ارزها در بازار آزاد پرداخته است.
به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین عناوین نبض بازار امروز (سه شنبه، ۲۱ اسفندماه) به شرح زیر است:

دسته بندی ها: بلاگ

چری آریزو 5 توربو از لحاظ طراحی ظاهری با نسخه اتمسفریک که پیش از آن به بازار ایران راه پیدا کرد، تفاوتی ندارد. در نمای جلو شاهد چهره‌ای خشن و اسپرت هستیم که به‌دلیل به‌کارگیری زبان طراحی جدید کمپانی چری، از جذابیت‌های بصری قابل‌توجهی برخوردار است.

دسته بندی ها: بلاگ

برلیانس H220، کوچک‌ترین و سر به زیرترین مدل برلیانس، از سال ۱۳۹۴ وارد بازار ایران شد.

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، کمپانی چینی سازنده برلیانس در طراحی H۳۲۰ تا حدی از BMW سری ۱ الهام گرفته است که البته با کمی دقت رد پای دیگر خودرو‌های اروپایی را نیز در ظاهر این خودرو می بینیم.