بلاگ

دسته بندی ها: بلاگ

امیدوارم از مطالعه ی این مطلب لذت ببرید

فروشگاه میثم وارد کننده ی لوازم یدکی خودروهای چینی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

 

دسته بندی ها: بلاگ

این خودرو بسیار جذاب و دارای امکانات فوق العاده ای می باشد

پیشنهاد میکنم حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا با این خودروی جذاب شرکت جیلی آشنا شوید

.

جیلی سرانجام اولین تصاویر رسمی از کراس‌اوور ساب‌کامپکت جدید خود بنام آیکون را منتشر کرده است. همان‌طور که از تصاویر افشاشدهٔ اوایل امسال مشخص شده بود، این کراس‌اوور تا حد زیادی به نسخهٔ کانسپت خود که در نمایشگاه پکن 2018 رونمایی شد وفادار مانده است. آیکون که در سمینار طراحی در نانجینگ برای رسانه‌های چینی رونمایی شده، یک کراس‌اوور سگمنت B است که نسخه‌ای تکامل‌یافته از DNA طراحی «گسترش کیهانی» جیلی را نشان می‌دهد و هم‌زمان محدودیت‌های این زبان طراحی را هم بررسی می‌کند.

دسته بندی ها: بلاگ

به زودی خودروهای چینی افزایش قیمت تجربه خواهند کرد

یک کارشناس بازار خودرو به این موضوع اشاره دارد که محصولات چینی فعال در بازار کشور به دلیل عدم بازگشایی اعتبارات بانکی، با کمبود قطعه مواجه بوده و همین موضوع باعث شده است تا تولید آنان بیشتر از ۵۰ درصد کاهش داشته باشد.

دسته بندی ها: بلاگ

لینک اند کو یکی از جدیدترین برندهای چینی است که وارد صحنه شده و محصولات متفاوت آن توجهات را به خود جلب کرده‌اند. اصلی‌ترین برگ برنده‌ی این شرکت همکاری با ولوو است که تکنولوژی اروپایی را در خدمت این شرکت چینی گذاشته است.

دسته بندی ها: بلاگ

سام کاویانی: سال‌ها پیش در مطلبی با سرتیتر «نگاهی دوباره به یک کپی جنجالی چینی» که به قلم نگارنده درج شد، به مقایسه خودروی لندویند X7 با نسخه اصل آن یعنی رنجروور ایووک پرداخته شد؛ اما ازآنجایی‌که این خودرو اخیراً با پلاک آزمایشی در خیابان‌های تهران روئیت شده، مجدداً نگاهی مختصر به آن می‌اندازیم.

دسته بندی ها: بلاگ

خروج رنو و پژو از ایران و بازگشت تحریم‌های صنعت خودروسازی، بازار را برای محصلات چینی به ویژه برندهایی که در حال مونتاژ در داخل بودند، مناسب‌تر از قبل کرد. اما رقابت همچنان بین شرکای دولتی و خصوصی چینی‌ها در ایران باقی ماند. رقابتی که بین کرمان موتور و مدیران خودرو با ایران خودرو و سایپا شکل گرفته است.

دسته بندی ها: بلاگ

با وجود بازگشت تحریم‌ها در سال 1397 خودروسازان چینی در میانه دو راهی رفتن و ماندن به چالش کشیده شدند و تعدادی از آن‌ها شریک ایرانی خود را رها کردند و برخی دیگر در ایران به ادامه تولید امیدوار ماندند و تلاش کردند تا سهم بیش‌تری از بازار را در آینده از آن خود کنند.

دسته بندی ها: بلاگ

گروه خودروسازی گوانگ ژو چین (گک موتورز) برنامه‌های خود برای ورود به بازار خودروی آمریکا را تعویق انداخت.

اتونیوز گزارش داده گک موتورز در نظر داشت محصولات خود را از اوایل سال 2020 در آمریکا عرضه کند اما این برنامه‌ها به خاطر جنگ تجاری موجود بین دو کشور آمریکا و چین به تعویق افتاده است.

دسته بندی ها: بلاگ

بسته نبض بازار امروز بررسی نرخ تمامی ارزها در بازار آزاد پرداخته است.
به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین عناوین نبض بازار امروز (سه شنبه، ۲۱ اسفندماه) به شرح زیر است: